Arroc in a white ball

Phan

P
h
a
n
P
r
o
p
e
r
t
y
G
r
o
u
p

Phan

Property

Group

Spojíme Vás s vhodným kapitálem a investičními příležitostmi na českém komerčním realitním trhu. Zastupujeme investory, developery a vlastníky.

Property

Group

Arrow icon download

Kdo jsme

Náš tým se specializuje na zastupování kupující strany v průběhu celého procesu akvizice komerční nemovitosti, správy a developerské činnosti.

Díky našemu zázemí, přehledu o trhu a široké síti kontaktů jsme vhodným partnerem pro malé i velké vlastníky, investory a developery jak z Prahy, tak z regionů či ze zahraničí.

Building in black and white

Naše
služby

Náš přístup ke každé akvizici a projektu je založen na individuálním přístupu.

Využíváme naše zkušenosti v oblasti investic, developmentu a správy nemovitostí k poskytování řešení v oblasti realit.

A shot of a building from close underneath it

Akvizice

A shot of a skyscraper building taken closely underneath it

Správa

Development

Kategorie
nemovitostí

Poskytujeme odborné poradenství a podporu po celou dobu akvizice a zajišťujeme, abyste získali kvalitní a strategicky výhodnou investici do svého portfolia.

01

Office

Pro komerční investory, kteří se odklánějí od pronájmu svých pracovních míst, nebo pro developery, kteří chtějí využít měnící se pracovní chování. Náš tým je připraven zajistit Vaše další kancelářské prostory.

02

Industrial

Vzhledem k rostoucí poptávce po e-komerci, logistických a distribučních areálech má náš tým skvělé zázemí k tomu, aby investorům, developerům a vlastníkům v celé České republice nabídl řadu velmi žádaných průmyslových příležitostí.

03

Retail

Ať už hledáte obchodní plochy v centru města, nebo v regionálních nákupních centrech, náš tým má odborné znalosti a zdroje potřebné k zajištění Vaší příští maloobchodní investice nebo developerského projektu.

Rozumíme složitosti a jedinečným překážkám maloobchodního sektoru a snažíme se našim klientům pomáhat s jejich řešením, abychom identifikovali a využili strategické příležitosti, které jsou v souladu s jejich investičními cíli a záměry.

04

Mixed-Use

Nabízíme služby v oblasti akvizice pro investory a developery – od butikových budov až po multifunkční projekty s vysokou obytnou plochou a hustotou zástavby. A tím vycházíme vstříc investorům s různými potřebami. Nabízíme odborné znalosti a zkušenosti pro zajištění nemovitostí všech kategorií.

05

Ostatní

Významně vzrostla poptávka po alternativních aktivech jako jsou střediska výchovné péče, datová centra a čerpací stanice, protože komerční investoři se snaží jak zvýšit výnosy, tak snížit riziko i zvýšit odolnost portfolia.

Kategorie nemovitostí

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor.
Retail

03

Retail

Ať už hledáte obchodní plochy v centru města, nebo v regionálních nákupních centrech, náš tým má odborné znalosti a zdroje potřebné k zajištění Vaší příští maloobchodní investice nebo developerského projektu. Rozumíme složitosti a jedinečným překážkám maloobchodního sektoru a snažíme se našim klientům pomáhat s jejich řešením, abychom identifikovali a využili strategické příležitosti, které jsou v souladu s jejich investičními cíli a záměry.

FAQ

Jaký je rozdíl mezi komerčními a rezidenčními nemovitostmi?

Jak může PPG přinést přidanou hodnotu při nákupu komerčních nemovitostí?

Investice do nemovitostí nebo developerská výstavba?

Jak vypadá zapojení služeb PPG?

Jakých 5 nejdůležitějších věcí je třeba zvážit při koupi komerční nemovitosti?

Spojte se
s námi

Poskytujeme odborné poradenství a podporu po celou dobu akvizice a zajišťujeme, abyste získali kvalitní a strategicky výhodnou investici do svého portfolia.

Kontakt
Kontakt